Profil VO, výzvy

Kancelárske potreby

Výzva na predloženie ponuky na nákup kancelárskych potrieb

Verejný obstarávateľ Stredná odborná škola gastronómie a cestovného ruchu Levická 40, Nitra (IČO 00596876, DIČ 2021103117)  v rámci postupu verejného obstarávania podľa § 9 ods. 9 zákona č. 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, Vás týmto vyzýva na predloženie ponuky na predmet zákazky:

Nákup kancelárskych potrieb

1. Predmet zákazky: nákup a dodávka kancelárskych potrieb podľa priloženého rozpisu položiek

2. Predpokladaná cena je 2800,-- € s DPH.

3. Obsah ponuky:

a) zoznam položiek s uvedením jednotkových cien v eurách s DPH

b) aktuálny doklad o oprávnení dodávať a poskytovať službu – kópiu dokladu

4. Predloženie ponuky:

a) na adresu: Stredná odborná škola gastronómie a cestovného ruchu, Levická 40, Nitra

b) lehota na predkladanie ponúk do 7 kalendárnych dní

c) ponuku je možné doručiť e-mailom na adresu: sosnrlev@mail.t-com.sk

Ponuka predložená po uplynutí lehoty a času nebude zaradená do hodnotenia.

5. Lehota dodania tovaru:

Dodávateľ sa zaručuje dodať predmet verejného obstarávania do 5 pracovných dní

6. Kritériom hodnotenia je najnižšia cena s DPH

7. Pracovník určený na komunikáciu so záujemcami: Hosťovecká Eva

Na základe určených kritérií na hodnotenie ponúk bude určený úspešný uchádzač, s ktorým bude uzatvorený zmluvný vzťah. Uchádzačom, ktorí predložia svoje ponuky, v prípade neúspešnej ponuky, bude oznámený výsledok vyhodnotenia e-mailom alebo poštou. Uchádzač, ktorý neuspel, nemá nárok na úhradu nákladov, ktoré mu vznikli s prípravou a doručením ponuky.

Vybavuje: Hosťovecká Eva

Schvaľuje: Mgr. Alena Panisová, riaditeľka školy