2023/2024 2022/2023 2021/2022 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013

Poďakovanie

indicia0001.pdf

Podakovanie.pdf

Nitriansky samosprávny kraj

Štefánikova tr. 69, 949 01 NITRA

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Nitra 29. novembra 2011

P O Ď A K O V N I E

Vážená pani riaditeľka

dňa 24. 11. 2011 sa v objekte Estrádnej haly PKO uskutočnila Konferencia o výchove a vzdelávaní pod záštitou predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja. Na toto podujatie boli vytvorené veľmi dobré podmienky, na čom má veľkú zásluhu Vaša škola, pani majsterky a žiaci Vašej školy. Úprimné Vám ďakujeme za úspešné zvládnutie tohto podujatia a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom

PhDr. Ľubica Libová PhD., v. r.

vedúca odboru

školstva, mládeže, športu a kultúry

Dobrý Deň,

Viem,  že je veľmi jednoduché kritizovať a sťažovať sa, a však málokedy si dáme námahu a čas pochváliť veci dobré, ktoré časom začneme vnímať ako samozrejmosť. Práca a prístup jedného z vašich zamestnancov,  mi však  stojí za námahu tak učiniť.

Chcel by som sa touto cestou pochvalne vyjadriť k prístupu a práci p. majsterky Kataríny Markovej ,ktorá u nás pôsobí ako odborný dozor pre vyučovaciu skupinu žiakov Vašej školy.

Na koľko sme tu už mali v minulosti niekoľko skupín  s majsterkou, verte mi , mám s čím porovnávať.  Jej prístup na tejto pozícii je veľkým prínosom a dovolím si tvrdiť že reprezentuje veľmi pozitívne i našu spoločnosť . Dokonca i na stravovacej komisii s klientom som mal na ňu samé pochvaly , čo sa nám tu  minulosti ešte nestalo.

Uvedomujem si, že pedagogická práca je veľmi náročná a o to viac si jej prístup tu v našej reštaurácii Eurest(FOXCONN) vážime.

Takže ešte raz, ďakujem v mene celého môjho tímu.

S POZDRAVOM.

Peter Hradický

EUREST FOXCONN SLOVAKIA

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

posielame Vám poďakovanie za účasť žiačok a žiakov na darcovstve krvi, ktoré poslala p.  Bengyáková, šéfka Územného spolku Slovenského červeného kríža Nitra. K poďakovaniu sa pripája aj pani vedúca odboru,

PhDr. Ľubica Libová, PhD.

Účasť bola veľmi dobrá v rámci celého NSK ...viď   www.redcross.sk

PhDr. Ľubica Libová, PhD.

vedúca odboru

Vážený učiteľský zbor SOŠ Levickej 40 :).

Píše vám vaša bývalá žiačka Eva Veselá. Pracujem už 7 mesiacov vo Švajčiarsku a poslednú dobu mám pocit že som vám voľačo dlžná. Chcela by som Vám poďakovať za všetky skúsenosti čo ste mi dali, za všetky vedomosti ktoré ste do mňa do slova vtlačili a ktoré sa mi zdali zo začiatku úplne zbytočné a nepotrebné do budúcnosti. :)

Špeciálne pani profesorke Oľge Benceovej za jej neustále otravné skúšky a písomky v nemčine, pani profesorke Elene Moravčíkovej za nerváčenie na ruštine. Jazyky tu potrebujem ako soľ samozrejme prvoradú nemčinu takže ďakujem :)

Potom by som chcela poďakovať všetkým ostatným učiteľom a majstrom čo ma vyučovali aj nevyučovali :) Škola mi dala viac ako som si myslela že budem potrebovať. Viem že som nebola najlepšia žiačka a ani som sa k nim nesnažila patriť ale teraz už viem že to bola chyba lebo som mohla mať viac vedomostí a skúseností. :)

Takže posielam všetkým pozdrav a poďakovanie. Chcela by som sa ešte informovať či sa náhodou v máji nekoná barmanský alebo baristický kurz u nás na škole. Ak áno mala by som záujem ak by sa dalo prihlásiť. Alebo aj na iný kurz týkajúci sa gastronómii. Všetko sa zíde ;)

Posielam Vám aj pár fotiek z práce aj mimo nej nech vidíte kam ma to vietor z tej mojej školy odfúkol :)

Tak ešte raz ďakujem a pozdravujem!

Vaša žiačka Eva Veselá

Materské centrum Klokanček, na Hôrke 30,94911 Nitra

Vážená pani riaditeľka.

Materské centrum Klokanček i v tomto roku koordinovalo verejnú zbierku Dni nezábudiek, ktorá prebiehala v tomto roku v dňoch od 7. 10 – 12.10.2011.Sme nesmierne šťastný, že sa nám spolupráca s Vašou školou vydarila veľmi dobre.

Liga za duševné zdravie SR organizovala už 8. ročník informačnej kampane a celonárodnej Zbierky Dni nezábudiek a už dvanásť rokov sa snaží o šírenie korektných informácií o duševnom zdraví. Téma duševných porúch je tabuizovaná, verejnosť má skreslené názory na psychické ochorenia. Podľa štatistiky z Národného centra zdravotníckych informácií výskyt nových duševných chorôb vzrastá ročne o 23%. Aj preto LDZ organizuje informačnú kampaň a celoslovenskú zbierku pri príležitosti Svetového dňa duševného zdravia, ktorý pripadá na 10. Október

LZD zabezpečuje široký súbor služieb a zariadení , ktoré pomáhajú ľudom s duševnou poruchou, aby boli uspokojené nielen ich zdravotné, ale aj psychologické a sociálne potreby, práve zorganizovaním verejnej zbierky, nakoľko nemá potrebné množstvo finančných prostriedkov zo štátnych fondov.

Touto cestou by sme Vám chceli veľmi pekne poďakovať za ústretovosť, ktorú nám prejavujete a veríme, že spolupráca Materského centra Klokanček a Vašej školy bude pokračovať aj v budúcnosti pri dalších činnostiach, nevyhnutných na fungovanie občianskych združení, a že práve takáto spolupráca bude prínosom aj pre vašich studentov, ktorí sa takto učia nezištne pomáhať dobrým veciam

V Nitre 12.12.2011